Ogólnie o Systemach

Informacji Prawnej

Wiele systemów -

- wspólne cechy

Systemy Informacji Prawnej są używane od lat. Przez ten czas zatarły się różnice pomiędzy systemami dostarczanymi przez poszczególnych producentów i w rezultacie wybór systemu wynika raczej z indywidualnych przyzwyczajeń użytkownika niż z przewagi jednego systemu nad innymi.

Może różnica

wynika

z dołączonych

komentarzy?

Wskazywanie komentarzy jako elementu różnicującego jeden system od drugiego jest o tyle nieuprawnione, że żaden z producentów nie dołącza do SIP wszystkich komentarzy na równym, wysokim poziomie. W praktyce, pomimo dołączania komentarzy do SIP, użytkownicy nie ograniczają się tylko do komentarzy zawartych w SIP, a ze względów merytorycznych, kupują komentarze innych wydawnictw.

SIP Kwantum

wprowadza jednak pewne nowości

CZYM SIP KWANTUM RÓŻNI SIĘ OD INNYCH PODOBNYCH SYSTEMÓW?

PODPOWIADACZ - NOWY POMYSŁ
NA WYSZUKIWANIE

Zwykle wyszukiwanie prowadzi do listy dokumentów, które odpowiadają zadanym kryteriom. Podpowiadacz układa wyniki kontekstowo – wskazuje akt prawny i przepis, w którym znajduje się wyszukiwana fraza. Dodatkowo prezentuje również tradycyjną listę z wynikami wyszukiwania.

MAPA WYKŁADNI - UPORZĄDKOWANE ORZECZNICTWO

Systemy Informacji Prawnej prezentują wykładnie w nawiązaniu do przepisu, który jest przywołany jako podstawa rozstrzygnięcia. W efekcie do wielu przepisów powiązano dziesiątki, a nawet setki orzeczeń. Aby ułatwić przebijanie się przez te wielkie zbiory, pogrupowaliśmy orzeczenia tematycznie, tworząc mapę orzecznictwa dla danego przepisu.

Powiązanie prawa z teczką sprawy

INTEGRACJA SIP KWANTUM Z JURYSTĄ

WSKAZANIE PODSTAWY PRAWNEJ
DLA SPRAWY

Dla każdej z prowadzonych spraw można wskazać przepisy, które jej dotyczą. W konsekwencji użytkownik jest informowany o zmianach przepisów czy o nowych orzeczeniach, które mogą wpływać na ocenę prawną sprawy.

UZUPEŁNIANIE ZBIORU
DOKUMENTÓW PRAWNYCH

Dodatkowo użytkownik uzyskuje możliwość powiązania ze sprawą dowolnych dokumentów zgromadzonych w SIP Kwantum.

Chcesz się dowiedzieć

więcej na temat

naszych rozwiązań?

;

Nasze produkty:

e-dokumenty
magistrat
jurysta
SIP kwantum
Witryna używa plików cookies do zapewnienia Ci maksymalnego komfortu korzystania. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki. ×