Nasza misja

Naszym celem jest dostarczanie nowych rozwiązań, które wspierają i ułatwiają codzienną pracę prawników i urzędników.

30 lat
w informatyce
prawniczej

Nasz zespół

Nasze doświadczenia pochodzą jeszcze z okresu, kiedy powstawał LEX – pierwszy polski elektroniczny system informacji prawnej. Wiedza i doświadczenie osób, które zakładały i przez wiele lat kierowały Wydawnictwem Prawniczym Lex połączone z kreatywnością reszty zespołu pozwalają nam realizować nasz cel – dostarczanie aplikacji, które pomagają naszym klientom.

Magistrat

Wśród naszych EZD najstarszy jest „Magistrat”. Uznaliśmy, że jeśli nasza aplikacja będzie obsługiwała procesy, które występują w administracji, to poradzi sobie w każdym innym środowisku. Udało się. W naszym systemie procesy obsługiwane są w pełni elektronicznie.

Jurysta

Już dzisiaj tempo pracy prawników jest szybkie. Wprowadzenie elektronicznej komunikacji z sądami to tempo jeszcze podkręci. Nasza propozycja jak radzić sobie w tym pędzącym świecie to 216 funkcji w „Juryście”.

Chcesz się dowiedzieć

więcej na temat

naszych rozwiązań?

;

Nasze produkty:

e-dokumenty
magistrat
jurysta
SIP kwantum
Witryna używa plików cookies do zapewnienia Ci maksymalnego komfortu korzystania. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki. ×