O Kwantum

Nasze doświadczenia pochodzą jeszcze z okresu, kiedy powstawał LEX – pierwszy polski elektroniczny system informacji prawnej. Dyrektor Kwantum, Grzegorz Lemka, współzakładał Lexa i kierował nim przez pierwszych 11 lat, zaś z-ca dyrektora Kwantum, dr Cyryl Kotyla, kierował Lexem przez kolejne dwa lata.

30 lat
w informatyce
prawniczej

Co udało

się zrobić?

W „Kwantum”, pierwszych siedem lat to praca nad własnym Systemem Informacji Prawnej (SIP). Następne lata poświęciliśmy systemom Elektronicznego Zarządzania Dokumentami [EZD]. Przez ten okres powstały 2 wersje tematyczne SIP: dla prawników (SIP Kwantum) i dla księgowych (SIK Konta) oraz 2 wersje systemu EZD: dla administracji oraz, kancelarii prawniczych.

Jaka będzie

przyszłość?

Przyszłość należy do technologii. Jesteśmy o tym przekonani, że za pięć lat, systemy typu EZD będą wykorzystywane w większości urzędów oraz kancelarii. Mamy nadzieję, że w wielu wypadkach tym systemem będzie nasz „Magistrat” lub „Jurysta”.

Magistrat

Wśród naszych EZD najstarszy jest „Magistrat”. Uznaliśmy, że jeśli nasza aplikacja będzie obsługiwała procesy, które występują w administracji, to poradzi sobie w każdym innym środowisku. Udało się. W naszym systemie procesy obsługiwane są w pełni elektronicznie.

Jurysta

Już dzisiaj tempo pracy prawników jest szybkie. Wprowadzenie elektronicznej komunikacji z sądami to tempo jeszcze podkręci. Nasza propozycja jak radzić sobie w tym pędzącym świecie to 216 funkcji w „Juryście”.

Dla zainteresowanych cyklicznie

organizujemy prezentacje

w formie webinarów

;

Nasze produkty:

e-dokumenty
magistrat
jurysta
SIP kwantum
Witryna używa plików cookies do zapewnienia Ci maksymalnego komfortu korzystania. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki. ×