O Kwantum

Nasze doświadczenia pochodzą jeszcze z okresu, kiedy powstawał LEX – pierwszy polski elektroniczny system informacji prawnej. Dyrektor Kwantum, Grzegorz Lemka, współzakładał Lexa i kierował nim przez pierwszych 11 lat, zaś z-ca dyrektora Kwantum, dr Cyryl Kotyla, kierował Lexem przez kolejne dwa lata.

30 lat
w informatyce
prawniczej

Co udało

się zrobić?

W „Kwantum”, pierwszych siedem lat to praca nad własnym Systemem Informacji Prawnej (SIP). Następne lata poświęciliśmy systemom Elektronicznego Zarządzania Dokumentami [EZD]. Przez ten okres powstały 2 wersje tematyczne SIP: dla prawników (SIP Kwantum) i dla księgowych (SIK Konta) oraz 2 wersje systemu EZD: dla administracji oraz, kancelarii prawniczych.

Jaka będzie

przyszłość?

Przyszłość należy do technologii. Jesteśmy o tym przekonani, że za pięć lat, systemy typu EZD będą wykorzystywane w większości urzędów oraz kancelarii. Mamy nadzieję, że w wielu wypadkach tym systemem będzie nasz „Magistrat” lub „Jurysta”.

Magistrat

Wśród naszych EZD najstarszy jest „Magistrat”. Uznaliśmy, że jeśli nasza aplikacja będzie obsługiwała procesy, które występują w administracji, to poradzi sobie w każdym innym środowisku. Udało się. W naszym systemie procesy obsługiwane są w pełni elektronicznie.

Jurysta

Już dzisiaj tempo pracy prawników jest szybkie. Wprowadzenie elektronicznej komunikacji z sądami to tempo jeszcze podkręci. Nasza propozycja jak radzić sobie w tym pędzącym świecie to 216 funkcji w „Juryście”.

Dla zainteresowanych cyklicznie

organizujemy prezentacje

w formie webinarów

;

Nasze produkty:

e-dokumenty
magistrat
jurysta
SIP kwantum